Álláshirdetés: Operatív vezetőt keres az ARSO

Az Alba Regia Szimfonikus Zenekar elhivatott és lelkes OPERATÍV VEZETŐT keres.

Főbb feladatok:

A Zenekar operatív, adminisztratív és értékesítési részlegének irányítása. Az operatív munka megszervezése és ellenőrzése. Jogszabályi változások nyomon követése és szervezeti alkalmazása. A szükséges analitikus nyilvántartások felfektetése és szabályzatok aktualizálása. Éves, valamint produkciós költségvetések elkészítése, felügyelete, pénzügyi folyamatok követése, előirányzatok felhasználásának figyelemmel kísérése, pályázatok előkészítésében, elszámolásában való részvétel, hatóságokkal, külső szervekkel történő kapcsolattartás.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokúvégzettség,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,
  • Felhasználói szintű Levelező rendszerek
  • Professzionális szintű Excel, Word,
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet (30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Közgazdász végzettség
  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • Művészeti, kulturális területen szerzett vezetői tapasztalat

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Kiváló szintű önálló, kreatív munkavégzés
  • Kiváló szintű gyors problémamegoldó képesség
  • Kiváló szintű csapatmunka
  • Kiváló szintű felelősségtudat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2022. július 15-ig arso@arso.hu e-mail címre. A munkakör betölthetőségének időpontja: 2022. augusztus 1.

A részletes pályázati kiírás az alábbi linken érhető el.

Hírek

Videók